اسباب کشی در بارداری

اسباب کشی در بارداری

اسباب کشی در بارداری

اسباب کشی در بارداری شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در ماه های اول تا نهم بارداری باشید و درگیر داستان پر دغدغه ی اسباب کشی هم شده باشید که دیگر نور علی نور است چرا که استرس های این دوران با حمل اثاثیه منزلتان با هم دست به دست هم می دهند که شما را از پای در آورند، ولی با بکارگیری نکاتی ظریف می توان به راحتی از روز های پر استرس و خسته کننده اسباب کشی رهایی یافت.
سهند بار به عنوان مجری حمل اثاثیه منزل اصفهان و حمل بار اصفهانبا مشاوره با کارشناسان اقدام به نگارش این مقاله آموزشی نموده است.

 واقع بین باشید

از ماه ششم به بعد تقریبا تمامی شرایط فرق می کند و شما باید واقع بین باشید چرا که در حالت عادی و بدون اینکه اصلا وارد بحث حمل اثاثیه بشوید اغلب در پشتشان احساس درد می کنند یا حتی کج کج راه می روند که برای این امر بهتر است از کفش های بدون پاشنه استفاده نمایید و بگونه ای عمل کنید که هیچ فشاری بر روی کمرتان نباشد. همچنین در این ماه ها به علت وزن زیادی که بر روی بدن احتمالا تا پاشنه پاها را درد فرا بگیرد.
پس واقع بینانه فکر کنید و از ماه ششم به بعد اینکه فکر کنید می توانید خودتان از پس اسباب کشی برآیید کاملا اشتباه کرده اید.
منبع :
سایت : http://www.hidoctor.ir

در ماه های زیر ۶ ماهگی مقداری شرایط متفاوت است ولی رعایت نکات زیر ضروری است.

۱- تحت هیچ شرایطی اسباب و وسایل سنگین بلند نکنید چرا که عواقب جبران نا پذیری در پی شما خواهد بود.
۲- سعی کنید از کفش های بدون پاشنه استفاده کنید.
۳- وسایل سبک را جابجا نمایید.
۴- از همسرتان بخواهید در صورت اینکه قرار است مقداری از وسایل را شخص خودتان بسته بندی کنید کارتن های با حجم کم برای شما تهیه نمایید.
۵- چند روز زودتر یا شاید یک ماه زودتر نسبت به جمع آوری و بسته بندی وسایل اقدام نمایید.
۶- سعی کنید از اموری که نیاز به خم شدن دارد خوداری نمایید.
۷- از پدر مادر یا خواهر و برادر کمک بگیرید.

در نهایت مجموعه سهند بار با به کارگیری کارگران ماهر آماده خدمات بسته بندی و اسباب کشی در شهر اصفهان در خدمت شما می باشد.

۵/۵ (۱ دیدگاه)
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *