توصیه ها مهم برای اسباب کشی

توصیه ها مهم برای اسباب کشی

توصیه ها مهم برای اسباب کشی همان مواردی است که اغلب باید به آن توجه کنند تا این شرایط دشوار به شرایطی خوب و راحت تبدبل شود. سهند بار بزرگترین مجموعه اسباب کشی در اصفهان با توجه به تجارب خود در این زمینه سعی به یاداوری مطالب مهم نموده است. امید است که با توجه به این موارد شرایط خاص اسباب کشی برای شما سهل و آسان گردد.

۱- نظارت داشته باشید بارها به روش زیر در ماشین چیده شود

طرز چیدن وسایل در اسباب کشی

طرز چیدن وسایل در اسباب کشی

 

تذکر دهید که بار های حجیم در انتهای ماشین چیده شود، چرا که در زمان ترمز کردن ماشین، بارها از ضربات احتمالی در امان خواهند بود.
بعضی از کارگران در صورت عدم نظارت، بارها با توجه به سلیه خود میچینند که این خود سبب خطرات و ضربات احتمالی و آسیب به اسباب می شود.

۲-شرکت حمل اثاثیه را به دقت انتخاب کنید

حمل ساید بای ساید اصفهان

حمل ساید بای ساید اصفهان

شاید باورتان نشود که این قسمت از کار جزو مهم ترین بخش کار می باشد، چرا که با انتخاب شخص نا مناسب چنان هزینه ایی را متضرر می شوید که اصلا فکر آن را هم نمی کردید.
خیلی از شرکت ها نیرو های ماهر ندارند و همین امر سبب می شود کالایی مثل یخچال ساید بای ساید را (که نیروی ماهر باید چندین بار آن را جابجا کند و با شناخت به آسیب های احنمالی نکاتی را در نظر گیرد) بی توجه به شرایط  و نکات مهم جابجا می کنند که همین امر سبب ضربه به بدنه یخچال و از چار چوب خارج شدن اسکلت آن می شود.مجموعه سهندبار مجری حمل اثاثیه منزل اصفهان با کادر مجرب اقدام به جابجایی انواع یخچال و گاو صندوق می نماید.

۱- قبل از اینکه شروع به اسباب کشی کنید کارهای خانه را تمام کنید

اسباب کشی

اسباب کشی

همیشه سعی کنید قبل از اینکه اسباب کشی را شروع کنید کار های خانه را تمام کنید، تمام وسایل خانه بسته بندی شده باشند چرا که در حین انجام اسباب کشی کارگزان مجال فکر کردن به شما را نمی دهند و شما با سرعت خیره کننده جابجایی وسایلتان روبرو خواهید شد که در صورت عدم بسته بندی مناسب قطعا با تشویش خاطر روبرو می شوید. برای این کار از دو هفته قبل شروع کنید. در این صورت در زمان اسباب کشی آرامش خاطر خواهید داشت . البته نیرو های ما در صورت نیاز به کمک شما خواهند آمد.

 

 

۳-حواستان به بلند کرد اجسام سنگین باشد.

نحوه بلند کردن در اسباب کشی

نحوه بلند کردن در اسباب کشی

بلند کردن اجسام سنگین اگر به درستی صورت نگیرد موجب به وجود آمدن درد های کمر و ستون فقرات خواهد شد. چرا که کوچکترین ضربه باعث جابجایی مهره ی های کمر می شود بالاخص اگر شما بدن ورزیده ایی و ماهیچه ایی نداشته باشید.

 

۰/۵ (۰ دیدگاه)
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *