هزینه حمل اثاثیه منزل اصفهان

سهند بار مجری حمل اثاثیه منزل اصفهان و حمل بار اصفهان

 

هزینه حمل اثاثیه منزل اصفهان چقدر است ؟یکی از سؤالاتی است که همه ی مشتریان از ما سؤال می‌کنند.  احتمالاً برای شما هم اتفاق افتاده است که برای حمل بار و خدمات باربری دنبال باربری مطمئن باشید و نکته مهم دیگر اینکه بدانید نرخ حمل اثاثیه منزل اصفهان و حمل بار بر اساس تعرفه است. توجه داشته باشید که همواره از باربری‌هایی استفاده کنید که قیمت باربری و حمل بار آن‌ها مطابق با تعرفه‌های تعیین‌شده باشند. باربری‌هایی مجاز و معتبر هستند که توسط اتحادیه تائید شده باشند. همیشه سعی کنید برای حمل بار و باربری از باربری‌های مجاز استفاده کنید زیرا باربری‌های مجاز علاوه بر قابل‌اعتماد و مطمئن بودن قیمت‌های ارائه خدمات بر اساس تعرفه‌هایی است که از طرف اتحادیه حمل‌ونقل تعیین‌شده است. قیمت حمل بار اصفهان در این مجموعه بر اساس تعرفه‌ تعیین‌شده است و شما می‌توانید در ادامه کلیه تعرفه ها از جمله تعرفه حمل بار از مبدأ اصفهان، قیمت حمل بار از اصفهان را ملاحظه نمایید.

 

هزینه حمل اثاثیه منزل اصفهان و اسباب کشی داخل شهر اصفهان

با توجه به اعلام رییس اتحادیه صنف وانت بار و پیک موتوری شهرستان اصفهان هزینه و قیمت حمل اثاثیه منزل اصفهان از قرار زیر است :

 

کرایه ماشین کشیده مخصوص حمل اثاثیه منزل برای سه ساعت : مبلغ ۸۰ هزارتومان

هزینه دستمزد کارگر برای هر ساعت: ۱۵ هزارتومان

هزینه کرایه ماشین کشیده مخصوص حمل اثاثیه برای هر ساعت اضافی : مبلغ ۲۵ هزارتومان

 

با این حال اولویت سهند بار حفظ منافع مشتریان می باشد.

 

برای دریافت تخفیف هزینه حمل اثاثیه اصفهان با پشتیبانی ما تماس حاصل نمایید.

 

کارتن اسباب کشی اصفهان

فروش کارتن برای اسباب کشی در اصفهان

خدمتی دیگر از موسسه حمل بار سهند بار

فروش کارتن برای اسباب کشی در اصفهان و فروش کارتن بسته بندی در اصفهان خدمتی دیگر از موسسه حمل و نقل آنلاین بار با توجه به تجربه و تخصص درزمینهٔ باربری و بسته‌بندی و اثاث‌کشی و درک دغدغه مشتریان در این مورد و همچنین مشکل تهیه کارتن برای بسته بندی و همچنین با آگاهی از این موضوع که بسته‌بندی یکی از مراحل مهم اثاث‌کشی و باربری می‌باشد با ارائه کارتن‌های باکیفیت و فروش کارتن برای اسباب کشی در اصفهان و مناسب اسباب‌کشی، پلاستیک‌های حباب‌دار و … به شما در یک اسباب‌کشی آسان کمک می‌کند.

فروش کارتن بسته بندی در اصفهان

فروش کارتن بسته بندی در اصفهان احتمالاً اولین مرحله و شاید مهم‌ترین کار برای اسباب‌کشی، بسته‌بندی وسایل می‌باشد. اگر بسته‌بندی لوازم را به‌ درستی و اصولی انجام دهید می‌توانید اسباب‌کشی راحتی داشته باشید و قطعاً میزان زیادی از استرس و نگرانی‌های شما را در این زمینه کاهش خواهد داد. فروش کارتن بسته بندی در اصفهان برای بسته‌بندی لوازم اولین اقدامی که باید انجام دهیم آماده کردن وسایلی که برای بسته‌بندی به آن نیاز داریم است. وسایلی از قبیل: کارتن، کارتن‌های رگال دار، وکیوم، فوم، پلاستیک‌های حباب‌دار به‌عنوان ضربه‌گیر، چسب و … شما می‌توانید این وسایل را ازمجموعه باربری و اتو بار سهندبارتهیه کنید.

کارتن‌های ۵ لایه مناسب برای وسایل شکستنی

کارتن‌های ۵ لایه دارای مقاومت بالا و محکم،برای انواع وسایل حساس، ظروف چینی، کریستال و وسایل شکستنی 

کارتن‌های رگال دار

شما می‌توانید به‌جای اینکه لباس‌های خود را در چمدان بگذارید و زمان زیادی را برای آن صرف کنید لباس‌هایتان را به همان صورت که در کمد هستند در کارتون‌های رگال دار آویزان کنید. به‌این‌ترتیب لباس‌های شما همان‌طور مرتب و تمیز به همان صورت جابه‌جا می‌شوند و مجبور نیستید آن‌ها را دوباره اتو کنید.

کارتن‌های ۵ لایه باکیفیت بالا برای وسایل سنگین

شما برای بسته‌بندی و جابه‌جایی وسایل سنگین و بزرگ خود می‌توانید از کارتن‌های ۵ لایه و بسیار مقاوم و باکیفیت بالا در ابعاد متفاوت این مجموعه استفاده کنید. این نوع از کارتن‌ها دارای مقاومت بسیار بالا و محکم می‌باشد.

کارتن‌های ۵ لایه خوش‌دست و خوش‌فرم برای انواع وسایل

این کارتن‌ها ۵ لایه و باکیفیت مناسب برای لوازم مانند کتاب، قاب عکس، انواع قوطی و بطری، لوازم حمام، وسایل اداری و… می‌باشد. حمل و جابه‌جایی آن‌ها آن راحت بوده و بسیار خوش‌دست می‌باشد.

کارتن ۵ لایه مخصوص وسایل تزیینی

این کارتن‌ها دارای مقاومت بالا و محکم هستند و مناسب برای حمل و بسته‌بندی انواع وسایل تزیینی، انواع تابلو، تابلو فرش و … می‌باشد.

کارتن ۵ لایه مناسب برای وسایل با حجم زیاد

این کارت باکیفیت بالا می‌توانید برای بسته‌بندی و حمل وسایلی با حجم بالا استفاده کنید.

پلاستیک‌های حباب‌دار و فوم

برای بسته‌بندی وسایل شکستنی و حساس و همچنین بعضی از ظروف و وسایل تزیینی می‌توانید از پلاستیک‌های حباب‌دار به‌عنوان ضربه‌گیر استفاده کنید. شما علاوه بر انواع کارتن می‌توانید پلاستیک‌های حباب‌دار را نیز ازاین مجموعه تهیه کنید تا با قیمتی مناسب این وسایل را در اختیار شما قرار دهد.

استفاده از کارتن مناسب در اسباب‌کشی

همان‌طور که می‌دانید وسایل همه یکسان نیستند و تنها بعضی از آن‌ها دارای کارتن هستند برای همین شما برای بسته‌بندی بهتر می‌توانید از کارتن استفاده کنید. استفاده از کارتن‌های مناسب در اسباب‌کشی از ملزومات یک اسباب‌کشی به شمار می‌رود. در استفاده از کارتن برای بسته‌بندی وسایل باید به جنس، نوع و مقاوم بود کارتن توجه کرد. تا می‌توانید سعی کنید بسته‌بندی‌های خود را محکم و مرتب انجام دهید.

استفاده از کارتن مناسب و مقاوم برای بسته‌بندی باعث کاهش آشفتگی‌های ناشی از باز کردن و چیدن وسایل می‌شود.

هنگامی‌که وسایل را در کارتن بسته‌بندی می‌کنید بر روی هر کارتن نام و نوع وسیله‌ای که در آن بسته‌بندی شده است می‌نویسید درنتیجه برای چیدن وسایل و جعبه‌ها راحت می‌دانید که هرکدام مربوط به کدام قسمت است و برای باز کردن آن‌ها مشکلی نخواهید داشت.

از لوازم لوکس و خاص خود محافظت کنید.

بعضی از وسایل هستند که برای ما از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند و جابه‌جایی آن‌ها بدون جعبه با توجه به شلوغ بودن روز اسباب‌کشی کاری دشوار است شما می‌توانید با قرار دادن آن‌ها در کارتن مخصوص و رعایت نکات ایمنی به‌راحتی این وسایل را بسته‌بندی کرده و با مشخص کردن جعبه از حمل سالم آن اطمینان حاصل کنید.

با استفاده از کارتن قیمت حمل بار خود را کاهش دهید.

هنگامی‌که وسایل خود را درون کارتن بسته‌بندی کنید به دلیل اینکه بسته‌بندی‌ها مشابه هم هستند درنتیجه در هنگام چیدن درون وسیله نقلیه فضای کمتری اشغال می‌کنند و شما وسایل بیشتری را می‌توانید را در وسیله چیده و تعداد سرویس‌ها برای حمل‌ونقل کمتر می‌شود و درنتیجه هزینه حمل بار شما کاهش می‌یابد.

وسایل بسته بندی خود را زودتر و سریعتر پیدا کنید.

زمانی که وسایل خود را درون کارتن بسته‌بندی می‌کنید و بر روی هر کارتن برچسب می‌زنید درنتیجه موقع باز کردن و چیدن آن‌ها سریع و راحت متوجه می‌شوید که هرکدام از وسیله‌ها مربوط به چه قسمتی می‌باشد و زودتر آن را پیدا و باز و در جای مخصوص خود قرار می‌دهید.

بسته بندی با کارتن مناسب باعث کاهش خسارتهای اسباب کشی می شود.

هنگامی‌که برای بسته‌بندی از کارتن و وسیله‌های مناسب و مقاوم استفاده کنید با این کار احتمال آسیب رسیدن به وسایل را کاهش می‌دهید و درنتیجه خسارت‌هایی که ممکن است در زمان اسباب‌کشی به وسایل وارد شود را کاهش داده‌اید بالطبع هزینه اسباب‌کشی شما نیز کاهش می‌یابد.

استفاده از کارتن باعث می شود وسایل را راحتتر حمل کنید.

استفاده از کارتن‌های مقاوم و مناسب در بسته‌بندی باعث می‌شود که حمل و جابه‌جایی وسایل راحت‌تر صورت گیرد.

 

 

   

 

   

 

حمل بار از اصفهان به تهران

حمل بار از اصفهان به تهران

حمل بار از اصفهان به تهران

حمل بار از اصفهان به تهران بار ها در روز صورت می گیرد که علت این امر مرکزیت هر دو شهر و صنعتی بودن و ارتباط تنگاتنگ این دو شهر می باشد.
با توجه به این امر آنلاین بار در نظر گرفته است که حمل و نقل در این مسیر را بیش از پیش تسهیل بخشد و با بکارگیری انواع ماشین های سبک و سنگین از قبیل وانت بار و نیسان بار و ماین های تک و همچنین برای حمل اثاثیه منزل اصفهان تهران انواع ماشین های کشیده ویژه را در نشر گیر و به این ترتیب امور حمل و نقل را در این مسیر تسهیل بخشد.

ماشین های محیا شده مجموعه سهند بار در مسیر اصفهان تهران :

ماشین های محیا شده در مسیر حمل بار از اصفهان به تهران
۱- وانت بار
۲-نیسان بار
۳-انواع ماشین های کشیده ۶ و ۸ متری
۴- انواع ماشین های سنگین تک

وانت بار اصفهان تهران
blank
blank
حمل بار اصفهان تهران ماشین کشیده

 

 

هزینه ی حمل بار از اصفهان به تهران :

هزینه ی حمل بار از اصفهان به تهران دقیقا مشخص نیست به علت اینکه بستگی به بار شما و ماشین درخواستی این هزینه متفاوت می باشد.
پیشنهاد ما این است با مشاوران ما تماس بگیرید و از قیمت ها در هر لحظه از شبانه روز مطلع شوید.
آنلاین بار با کمترین هزینه و بهترین پیشنهاد قیمت بار شما را به مقصد می رساند.

بیمه نامه و بارنامه :

بار های ارسالی از طرف سهندبار بنا به درخواست مشتریان عزیز بیمه خواهد شد. در قسمت آرشیو مطالب در مورد سوالات متداول به قسمت بارنامه و بیمه نامه پرداخته شده است.

ساعات کاری و حمل بار از اصفهان به تهران :

برای درخواست و ارسال بار در کلیه روزهای هفته از ساعت ۸ صبح الی ۱۱ شب می توانید تماس بگیرید.
ارسال بار در کلیه روزهای هفته و در کلیه ساعات شبانه روز انجام می شود.

 

اسباب کشی در بارداری

اسباب کشی در بارداری

اسباب کشی در بارداری

اسباب کشی در بارداری شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در ماه های اول تا نهم بارداری باشید و درگیر داستان پر دغدغه ی اسباب کشی هم شده باشید که دیگر نور علی نور است چرا که استرس های این دوران با حمل اثاثیه منزلتان با هم دست به دست هم می دهند که شما را از پای در آورند، ولی با بکارگیری نکاتی ظریف می توان به راحتی از روز های پر استرس و خسته کننده اسباب کشی رهایی یافت.
سهند بار به عنوان مجری حمل اثاثیه منزل اصفهان و حمل بار اصفهانبا مشاوره با کارشناسان اقدام به نگارش این مقاله آموزشی نموده است.

 واقع بین باشید

از ماه ششم به بعد تقریبا تمامی شرایط فرق می کند و شما باید واقع بین باشید چرا که در حالت عادی و بدون اینکه اصلا وارد بحث حمل اثاثیه بشوید اغلب در پشتشان احساس درد می کنند یا حتی کج کج راه می روند که برای این امر بهتر است از کفش های بدون پاشنه استفاده نمایید و بگونه ای عمل کنید که هیچ فشاری بر روی کمرتان نباشد. همچنین در این ماه ها به علت وزن زیادی که بر روی بدن احتمالا تا پاشنه پاها را درد فرا بگیرد.
پس واقع بینانه فکر کنید و از ماه ششم به بعد اینکه فکر کنید می توانید خودتان از پس اسباب کشی برآیید کاملا اشتباه کرده اید.
منبع :
سایت : http://www.hidoctor.ir

در ماه های زیر ۶ ماهگی مقداری شرایط متفاوت است ولی رعایت نکات زیر ضروری است.

۱- تحت هیچ شرایطی اسباب و وسایل سنگین بلند نکنید چرا که عواقب جبران نا پذیری در پی شما خواهد بود.
۲- سعی کنید از کفش های بدون پاشنه استفاده کنید.
۳- وسایل سبک را جابجا نمایید.
۴- از همسرتان بخواهید در صورت اینکه قرار است مقداری از وسایل را شخص خودتان بسته بندی کنید کارتن های با حجم کم برای شما تهیه نمایید.
۵- چند روز زودتر یا شاید یک ماه زودتر نسبت به جمع آوری و بسته بندی وسایل اقدام نمایید.
۶- سعی کنید از اموری که نیاز به خم شدن دارد خوداری نمایید.
۷- از پدر مادر یا خواهر و برادر کمک بگیرید.

در نهایت مجموعه سهند بار با به کارگیری کارگران ماهر آماده خدمات بسته بندی و اسباب کشی در شهر اصفهان در خدمت شما می باشد.

اتوبار اصفهان

اسباب کشی راحت

چگونه اسباب کشی راحت را برای خود رقم بزنیم

اسباب کشی راحت به ندرت اتفاق می افتد و هزینه های اسباب کشی در اصفهان و حمل بار اصفهان برای اکثر ما هزینه ایی بالا است و حتما نیز باید آن را به صورت نقد پرداخت کنیم. تقریبا می توان گفت اکثر آدم ها حمل اثایه منزل در اصفهان را حداقل برای یک بار تجربه می کنند، لذا با توجه به نظر کارشناسان می توان به گونه ایی این هزینه را مدیریت کرد. مجموعه اسباب کشی در اصفهان آنلاین بار با شما همراه خواهد بود…

۱- تا آنجا که می توانید قولنامه خود را تمدید کنید

شاید باورتان نشود قبل از اینکه به منزل جدید خود بروید شاید ذوق داشته باشید که به محلی جدید می روید، ولی بعد از پند روز محل جدید نیز برای شما تکراری می شود. در صورت امکان با صاحب خانه ی خود سازش کنید، این امر بسیار می تواند برای شما مفید واقع شود. تمام این مسائل راه کار های مدیریتی است.
همچنین شما می توانید بدون توجه به سازش به جای دیگری بروید ولی این را بدانید که که در خر اسباب کشی مبلغی را متضرر می شوید.
پس تا آنجا که می توانید قولنامه اجاره خود را برای ۲ یا ۳ سال تمدید کنید.
با این روش :
۱- هزینه حمل اثاثیه نمی دهید
۲- قطعا مبلغ تمدید اجاره از مبلغ پرداختی برای اجاره ی مکان جدید کمتر خواهد بود.

۲- بار های اضافی را به سمساری واگذار نمایید

با زبان خودمانی صحبت می کنم، از قدیم در بین اکثر پدر ها و مادر های ما مرسوم بود که وسایل را حتی اگر کهنه شده بود دور نمی انداختند، و انبار نگه می داشتند تا شاید روزی استفاده کنند.  ولی از نگاه مدیریتی این امر دیگر جوابگو نیست و با توجه به زندگی های ماشینی امروزی و مختصر شدن وسایل و دغدغه های ذهنی بهتر آن است وسایل خود را به حداقل برسانید، و این امر شما را در اسباب کشی ارزان کمک خواهد کرد.

۳- باربری با تجربه را انتخاب نمایید

انتخاب باربری با تجربه شما را بسیار یاری خواهد کرد چرا که یک مجموعه حمل اثاثیه منزل اصفهان نیروهای متخصص در امر اسباب کشی دارد که آنها بسیار تند و تیز و با مهارت کار را به اتمام می رسانند و همین امر باعث می شود که در زمان صرفه جویی کنید و همچنین با حداقل کارگر کار ها را به اتمام برسانید.
پس پیشنهاد ما به شما انتخاب مجموعه باربری و اسباب کشی اصفهان با تجربه کاری بالا است.

توصیه ها مهم برای اسباب کشی

توصیه ها مهم برای اسباب کشی

توصیه ها مهم برای اسباب کشی همان مواردی است که اغلب باید به آن توجه کنند تا این شرایط دشوار به شرایطی خوب و راحت تبدبل شود. سهند بار بزرگترین مجموعه اسباب کشی در اصفهان با توجه به تجارب خود در این زمینه سعی به یاداوری مطالب مهم نموده است. امید است که با توجه به این موارد شرایط خاص اسباب کشی برای شما سهل و آسان گردد.

۱- نظارت داشته باشید بارها به روش زیر در ماشین چیده شود

طرز چیدن وسایل در اسباب کشی

طرز چیدن وسایل در اسباب کشی

 

تذکر دهید که بار های حجیم در انتهای ماشین چیده شود، چرا که در زمان ترمز کردن ماشین، بارها از ضربات احتمالی در امان خواهند بود.
بعضی از کارگران در صورت عدم نظارت، بارها با توجه به سلیه خود میچینند که این خود سبب خطرات و ضربات احتمالی و آسیب به اسباب می شود.

۲-شرکت حمل اثاثیه را به دقت انتخاب کنید

حمل ساید بای ساید اصفهان

حمل ساید بای ساید اصفهان

شاید باورتان نشود که این قسمت از کار جزو مهم ترین بخش کار می باشد، چرا که با انتخاب شخص نا مناسب چنان هزینه ایی را متضرر می شوید که اصلا فکر آن را هم نمی کردید.
خیلی از شرکت ها نیرو های ماهر ندارند و همین امر سبب می شود کالایی مثل یخچال ساید بای ساید را (که نیروی ماهر باید چندین بار آن را جابجا کند و با شناخت به آسیب های احنمالی نکاتی را در نظر گیرد) بی توجه به شرایط  و نکات مهم جابجا می کنند که همین امر سبب ضربه به بدنه یخچال و از چار چوب خارج شدن اسکلت آن می شود.مجموعه سهندبار مجری حمل اثاثیه منزل اصفهان با کادر مجرب اقدام به جابجایی انواع یخچال و گاو صندوق می نماید.

۱- قبل از اینکه شروع به اسباب کشی کنید کارهای خانه را تمام کنید

اسباب کشی

اسباب کشی

همیشه سعی کنید قبل از اینکه اسباب کشی را شروع کنید کار های خانه را تمام کنید، تمام وسایل خانه بسته بندی شده باشند چرا که در حین انجام اسباب کشی کارگزان مجال فکر کردن به شما را نمی دهند و شما با سرعت خیره کننده جابجایی وسایلتان روبرو خواهید شد که در صورت عدم بسته بندی مناسب قطعا با تشویش خاطر روبرو می شوید. برای این کار از دو هفته قبل شروع کنید. در این صورت در زمان اسباب کشی آرامش خاطر خواهید داشت . البته نیرو های ما در صورت نیاز به کمک شما خواهند آمد.

 

 

۳-حواستان به بلند کرد اجسام سنگین باشد.

نحوه بلند کردن در اسباب کشی

نحوه بلند کردن در اسباب کشی

بلند کردن اجسام سنگین اگر به درستی صورت نگیرد موجب به وجود آمدن درد های کمر و ستون فقرات خواهد شد. چرا که کوچکترین ضربه باعث جابجایی مهره ی های کمر می شود بالاخص اگر شما بدن ورزیده ایی و ماهیچه ایی نداشته باشید.

 

سوالات باربری اصفهان

سوالات پیرامون اسباب کشی

سوالات پیرامون اسباب کشی از سهند بار

در این قسمت سوالاتی را که ذهن شهروندان عزیز می باشد و بارها از ما پرسیده اند را پاسخ داده ایم.
سهند بار مجموعه اسباب کشی اصفهان مجری حمل اثاثیه منزل در اصفهان

 • آدرس دقیق شما کجاست؟

خیابان امام خمینی – سه راه ملک شهر – روبروی پمپ بنزین شهرک کوثر – باربری سهند بار

 • آیا شما جزو اتحادیه هستید؟

بله – پروانه کسب در صفحه ی اصلی سایت درج گردیده است. کد اتحادیه ما ۱۰۵۴۷۲

 • قیمت های شما بر چه اساسی است؟

قیمت ها با توجه به ابلاغیه اتحادیه مشخص می گردد. برای اطلاعات بیشتر در لینک روبرو کلیک کنید. هزینه حمل اثاثیه اصفهان

 • آیا شما کارگر را هم برای ما اعزام می کنید؟

بله – با توجه به درخواست شما و حجم کاری، کارگران به محل شما اعزام می گردند.

 • آیا شما تمامی مناطق اصفهان می آیید؟

بله – کلیه مناطق اصفهان را پوشش می دهیم – حمل اثاثیه شاهین شهر تا حمل اثاثیه بهارستان و همچنین شرق تا غرب اصفهان

 • آیا شما کار بسته بندی را انجام را می دهید؟

خیر – ولی قرار است این خدمات به مجموعه اضافه گردد.

 • آیا شما کارتن حمل اثاثیه هم دارید؟

بله – ولی شاید پیش بیاید در یک برهه زمانی کارتن موجود نباشد. می توانید با بخش پشتیانی ما تماس بگیرید.

 • هزینه اسباب کشی از چه زمانی محاسبه می گردد؟

هزینه اسباب کشی از زمانی که ماشین در محل رسیده و شروع به کار می کند محاسبه می گردد.

 • آیا بار ما را بیمه می کنید؟

بار شما با توجه درخواست شما بیمه خواهد شد. برای این منظور می توانید با پشتیبانی ما تماس حاصل نمایید.

 • آیا کارگران شما تخصصی امور جابجایی لوازم منزل را انجام می دهند؟

کلیه کارگران ما دارای چندین سال سابقه در امر جابجایی لوازم منزل می باشند.

 • آیا کارگران شما مورد تایید هستند؟

تمامی کارگرانی که با سهند بار همکاری می کنند دارای اخلاق خوش و شخصیتی نجیب می باشند. چرا که در غیر اینصورت مجموعه ی ما حاضر به همکاری با آنها نمی باشد.

 

 • هزینه ی جعبه ها که ارسال می کنید چقدر است؟

با پشتیبانی دفتر تماس حاصل نمایید و با توجه به نوع کارتن درخواستی از قیمت ها مطلع شوید.

 

 • میخواهم نوع ماشین و روز درخواستی را رزرو کنم آیا این امکان وجود دارد؟

بله – هم اکنون می توانید با پشتیبانی ما تماس حاصل نمایید

 

 • وسایل های ما شکستنی است آیا شما این اطمینان را به ما می دهید که لوازم به درستی جابجا شود؟

نیروهای سهند بار بارها و بارها آزموده شده اند و ما این اطمینان را به شما می دهیم که با نهایت دقت جابجایی وسایل شما صورت گیرد.

 

 • آیا شما سر وقت در محل مورد نظر حضور پیدا می کنید؟

تمام تلاش  سهند بار این است، خاطره ی خوبی در ذهن مشتری نقش ببندد، لذا کلیه پرسنل بی وقفه برای این امر در حال تلاشند.