تعداد کارگر موردنیاز

تعدادکارگر موردنیاز

تعداد کارگر موردنیاز

تعداد کارگر موردنیاز چند نفر است؟ هنگام اسباب کشی، بسته بندی، حمل بار و یا اثاثیه احتمالا این سوال و سوالات مشابه آن برای شما پیش آمده است که بدانید برای انجام باربری یا اسباب کشی چه تعداد کارگر موردنیاز است.

در پاسخ به این سوال که چه تعداد کارگر موردنیاز است به عوامل مختلفی باید توجه کرد و همین عوامل تعیین کننده تعداد کارگر موردنیاز می باشد که در ادامه به بعضی از این عوامل اشاره خواهد شد که با در نظر گرفتن هر یک از این علت ها به راحتی می توانید تعداد کارگر موردنیاز خود را تعیین نمایید.

عوامل موثر بر تعداد کارگر موردنیاز

نوع خدمات

نوع خدمات در تعداد کارگر و نیروهای موردنیاز تاثیر مستقیم دارد همان طور که می دانید فردی که قصد اسباب کشی و همچنین بسته بندی اثاثیه را دارد نسبت به فردی که فقط قصد حمل بار دارد به تعداد کارگر بیشتری نیاز خواهد داشت.

حجم و میزان وسایل و بار

حجم و میزان وسیله و بار را می توان گفت از جمله عوامل مهم در تعیین تعداد کارگر موردنیاز به شمار می رود. همان طور که می دانید حجم و میزان وسایل، اثاثیه و بار در موارد مختلف یکسان نبوده و در نتیجه تعداد کارگر موردنیاز نیز متفاوت خواهد بود و فرد با در نظر گرفتن حجم و میزان وسایل و بار خود می تواند تعداد کارگر مورد نیاز خود را تعیین نماید.

نوع بار و وسیله

نوع وسیله و بار نیز در تعیین تعداد کارگر موردنیاز موثر می باشد همان طور که می دانید وسایل و اثاثیه بزرگتر را نمی توان به تنهایی حمل کرد در نتیجه برای حمل آن ها باید از افراد بیشتری کمک گرفت در مقابل بار و وسایل کوچکتر تعداد افراد کمتری برای حمل و نقل و بسته بندی نیاز است.

مکان و زمان

از دیگر عواملی که در تعیین تعداد کارگر موردنیاز تاثیر دارد مکان و زمان می باشد. مکان بیشتر برای اسباب کشی در نظر گرفته می شود به عنوان مثال داشتن تجهیزات مانند آسانسور، تعداد طبقات و پله ها و نوع راهروها در تعیین تعداد کارگر مورد نیاز موثر می باشد. زمان مورد نیاز برای اسباب کشی یا حمل بار و باربری نیز مهم است در بعضی موارد فرد می خواهد که در مدت زمان کمتری کار صورت گیرد در نتیجه به تعداد کارگر بیشتری نیاز داریم.

نوع بسته بندی

نوع بسته بندی بیشتر برای اسباب کشی در نظر گرفته می شود. زمانی که بسته ها بزرگتر و سنگین تر باشد تعداد افرادی که بسته را بلند و یا جا به جا می کنند بیشتر خواهد بود و بر عکس بسته های کوچکتر و سبکتر را افراد به تنهایی می توانند حمل کنند.

نوع بار

نوع بار نیز از عوامل تاثیر گذار در تعیین تعداد کارگر و نیروهای کمکی می باشد به عنوان مثال حمل و نقل اثاثیه منزل با حمل و نقل وسایل فروشگاهی و صنعتی می باشد در نتیجه تعداد کارگر موردنیاز نیز متفاوت خواهد بود.

خواندن مطالب زیر توصیه می شود

هزینه حمل اثاثیه اصفهان

هزینه حمل اثاثیه از اصفهان به شهرستان

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × سه =